Milliyetçi Hareket Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından mesaj yayımlayarak seçim sürecinde çalışan herkese teşekkür etti. 

Sünbül, mesajında şu ifadelere yer verdi:” Liderimiz ,Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli beyin emir ve talimatları doğrultusunda ; Cumhur İttifakı Belediye Başkanımız ve Adayımız Sn. Adem Murat Yücel ve Cumhur İttifakı teşkilatlarımız ile birlikte 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerini Cumhur ittifakı ruhuna sadakatle bağlı olarak bir seçim çalışmasını tamamladık. Alanya’mızda neticelenen seçim sonuçlarına göre seçmenimiz tercihini yapmıştır. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin de ifade ettiği üzere ; milli irade sandıkta tecelli etmiştir. Elbette aziz milletimizin takdir ve tercihi başımızın üstündedir. Sandıktan çıkan demokratik karara saygımız da tamdır. Bu vesileyle; Alanya’mızda hizmet vazifesini alan Belediye Başkanı seçilen Osman Tarık Özçelik, Belediye Meclisinde ilçemizi temsil edecek tüm Meclis üyelerini ve 102 mahallemizde seçilen muhtarlarımızı şahsım ve teşkilatım adına tebrik eder hayırlı olsun dileklerimi iletirim..

Başkan Sünbül’den ‘Milliyetçiler Günü’ Mesajı Başkan Sünbül’den ‘Milliyetçiler Günü’ Mesajı

Seçim sürecinde üç hilalin onurunu bayraklaştıran özverili ve fedakar çalışmalarımız için ; Belediye Başkanımız ve Adayımız Adem Murat Yücel başta olmak üzere, Cumhur İttifakı paydaşlarına, Meclis üyelerimize ve Meclis üyesi adaylarımıza, gecesini gündüzüne katan yönetim kurulu üyelerimize, özverili çalışmaları ile örnek olan mahalle başkanlarımıza, Alanya Ülkü Ocaklarımıza ve adayımıza gönülden bağlı gönül dostlarına ve bizlere destek veren sahada aktif çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma kalpten gönülden teşekkür ediyorum. Yine seçim sürecinde , gece gündüz demeden; seçim büromuzdan , sosyal medyadan, ev ziyaretlerinde ve işyerlerinde bizleri savunan, destek olan ve güvenen tüm vatan sevdalılarına ve tüm vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ederim.

MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ile 2 dönem 10 yıldır ilçemize yaptığı hizmet ve yatırımları ile ülkemize örnek olan Belediye Başkanımız ve adayımız Sn. Adem Murat Yücel’in vatandaşımızın gönlünde ki yerini hiçbir zaman kaybetmeyeceğine inancımız tam olmakla beraber, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyinde seçim sonrası yapmış olduğu açıklamaları doğrultusunda alınan seçim sonucunun Alanya’mız ölçeğinde detaylı değerlendirmesini yapacağız.

10 yıldır yerelde iktidar vazifemizi layıkıyla ifa ettiğimiz gibi ; önümüzdeki 5 yıllık dönemde de yerelde bu güne kadar yapılan hizmetlerin devamlılığını ve yeni yapılacaklarında takipçisi olma vazifemizi layıkıyla ifa edeceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

Yılgınlık ve umutsuzluğun asla var olmayacağı milliyetçi ülkücü harekette ;gelecek dönemde de üç hilalli bayrağımızı Alanya Kalesi burçlarında yeniden dalgalandıracağız inşallah. Yüreğimizde Allah inancı , Arkamızda Şehitlerimizin hatırası , Önümüzde Milletimiz , Gönlümüzde Vatan Sevgisi … Yanımızda siz kıymetli dava arkadaşlarımızla Yılmayacağız- Yıkılmayacağız.”

Editör: Can KISA