Alanyaspor’da Yeni Sezon Hazırlıkları Başladı! İlk Antrenman Tesislerde Yapıldı Alanyaspor’da Yeni Sezon Hazırlıkları Başladı! İlk Antrenman Tesislerde Yapıldı

Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda (EURO 2024) cumartesi günü oynanacak çeyrek final eşleşmelerinin hakemleri belli oldu. A Milli Futbol Takımı'nın Hollanda ile TSİ 22.00'da oynayacağı müsabakayı Fransa Futbol Federasyonu'ndan Clement Turpin yönetecek. Turpin'in yardımcılıklarını Nicolas Danos ve Benjamin Pages yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi Felix Zwayer olurken, mücadelenin VAR koltuğunda ise Jerome Brisard oturacak.

İNGİLTERE-İSVİÇRE MAÇINDA ORSATO DÜDÜK ÇALACAK

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası çeyrek final mücadelesinde İngiltere ile İsviçre, cumartesi günü TSİ 19.00'da karşı karşıya gelecek. Söz konusu mücadeleyi İtalya Futbol Federasyonu'ndan Daniele Orsato yönetecek. Orsato'nun yardımcılıklarını Ciro Carbone ve Alessandro Giallatini yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi Daniel Siebert olurken, VAR koltuğunda ise Massimiliano Irrati oturacak.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)