Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 2024 yılına girerken sağlık çalışanları ve kolluk kuvvetlerini unutmadı. Yılbaşı gecesi görev yapan güvenlik güçleriyle bir araya gelen Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile birlikte ilk olarak Mahmutlar Kent Tipi Jandarma Karakol Komutanlığı’nı ziyaret etti. Alanya İlçe Jandarma Komutan Vekili Teğmen İlyas Acar ve Karakol Komutanı Hikmet Altınsoy'dan karakol ve yılbaşında jandarma bölgelerinde alınan güvenlik tedbirleri ile ilgili bilgi alan Kaymakam Ürkmezer ve Başkan Yücel, Jandarma personellerinin yeni yılını kutlayarak iyi görevler dilediler.

Ardından Alantur Uygulama noktası, Cumhuriyet Şehit Coşkun Nazilli Polis Merkezi Amirliği, Özel Harekat Ekipleri, Devriye Ekipler Amirliği ve Motosikletli Polis Timleri Amirliği ziyaret edilirken son olarak Zabıta görevlilerini ve Sahil Güvenlik Komutanlığı personelleri ziyaret edildi. Başkan Yücel ve Kaymakam Ürkmezer, görev başındaki kolluk kuvvetlerinin yeni yıllarını kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.

Bir 10 kişi ve şunu diyen bir yazı 'T.C. ALANYA KAYMAKAMLIĞI MAHMUTLARKEN TİPİ JANDARMA KARAKOL KOMUTANLIĞI' görseli olabilir
BAŞKAN YÜCEL SAĞLIK ÇALIŞANLARINI VE YENİDOĞANLARI ZİYARET ETTİ

Başkan Yücel Demirtaş’a Katlı Kavşak Müjdesi Verdi Başkan Yücel Demirtaş’a Katlı Kavşak Müjdesi Verdi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel yeni yıla dakikalar kala kentteki hastaneleri ziyaret ederek sağlık çalışanlarının, hasta ve hasta yakınlarının yeni yıllarını kutladı. Yeni yılın ilk bebeklerini de unutmayan Başkan Yücel aileler ve yenidoğan bebeklere hediyeler vererek sağlıklı bir ömür temennisinde bulundu.  

Bir 5 kişi ve hastane görseli olabilir


YÜCEL: “2024 YILI BÜTÜN İNSALIĞA SAĞLIK, HUZUR VE MUTLULUK GETİRSİN”

2024 yılının ilk dakikalarında kentteki hastaneleri ziyaret eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Bir yılı daha geride bıraktık. Yeni yıla girerken sayın Kaymakamımızla birlikte kolluk kuvvetlerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızın güvenliği için görevi başında olan kolluk kuvvetlerimizin yeni yıllarını kutladık. Ardından da kentimizdeki hastaneleri dolaşarak hem vefakar sağlık çalışanlarımızın yeni yılını kutladık hem de yeni yılın ilk bebeklerini ve ailelerini ziyaret ettik. 2024 yılının ülkemize, milletimize, Alanya’mıza ve tüm Dünya’ya sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

Editör: Can KISA