Geçtiğimiz haftalarada Alanya’yı ve tüm Türkiye’yi derinden üzen Pençe-Kilit Operasyon’unda hain terör saldırısında şehit düşen 12 Mehmetçiğin acısı kalplerden geçmiyor. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, belediye tarafından yapılacak olan tüm yılbaşı etkinliklerinin ve havai fişek gösterilerinin iptal edildiğini sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla duyurdu.

Başkan Yücel, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Tütüncü: "5. Yılın Sonunda Antalya'nın Ulaşım Sorunu Ortadan Kalkacak" Tütüncü: "5. Yılın Sonunda Antalya'nın Ulaşım Sorunu Ortadan Kalkacak"

‘’Sevgili Hemşehrilerimiz,

Hepimizi derinden üzen şehit haberleri nedeniyle, belediyemiz tarafından düzenlenecek olan tüm yılbaşı etkinlikleri ve havai fişek gösterileri iptal edilmiştir.

Kahraman Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet milletimize başsağlığı diliyorum.’’

Bir şunu diyen bir yazı 'SEVGİLİ HEMŞEHRİLERİMİZ Hepimizi derinden üzen şehit haberler nedeniyle, belediyemiz tarafından düzenlenecek olan tüm yılbaşı etkinlikleri ve havai fişek gösterileri iptal edilmiştir. Kahraman şehitlerimize bir kez daha Allah 'tan rahmet milletimize başsağlığı dilivorum ADEM MURAT YÜCEL ZIRAAT MÜHENDİSİ ALANYA BELEDİYE BAŞKANI' görseli olabilir

Editör: Can KISA