• DOLAR 32,25 %0.14
  • EURO 35,00 %0.27
  • ALTIN 2.418,85 %0.37
  • BİST100 10.677 %-1.07
  • BITCOIN 68.899 %2.07
  • ETHERIUM 3.738 %-2.07
23°

Benzin Haberleri

benzin haberleri ve güncel benzin gelişmeleri, benzin ile ilgili tüm video, benzin fotoğrafları ve benzin haberleri 7 gün 24 saat haber sitemizde


EKONOMİ

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte benzin, motorin ve otogaz fiyatlarında yaşanan dalgalanmalar da sürüyor.

EKONOMİ

Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre motorin grubuna indirim geldi. Yeni fiyatların 1 Mart'tan itibaren geçerli olması bekleniyor.

EKONOMİ

Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorin grubunda 1 lira 21 kuruşluk indirim bekleniyor.

EKONOMİ

2023 enflasyon verileri ile birlikte belirlenen ÖTV artışlarından sonra gelen motorine gelen indirim, yılın ilk indirimi olarak pompaya yansıdı.

EKONOMİ

Enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla alkollü içki ve akaryakıttaki ÖTV zammı da belli oldu. Buna göre; her iki grupta da ÖTV oranı...

EKONOMİ

20 Aralık Çarşamba gününden itibaren geçerli olmak üzere benzin grubuna zam bekleniyor. Motorin grubunda ise herhangi bir fiyat değişikliği bulunmuyor.

EKONOMİ

Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre, 5 Ekim'den itibaren geçerli olmak üzere benzin grubuna indirim geliyor.

EKONOMİ

Son dönemde zam üstüne zam gelen akaryakıta bu kez indirim geliyor. Benzin 27 Eylül Çarşamba gününden itibaren ucuzlayacak.

EKONOMİ

Geçtiğimiz gün motorine gelen 2 lira 3 kuruşluk zammın ardından bu sefer benzine de zam gelmesi bekleniyor.

EKONOMİ

Akaryakıta zam üstüne zam gelmeye devam ediyor. 13 Eylül Çarşamba gününden itibaren akaryakıta çifte zam geliyor.

EKONOMİ

Doların 26 lira seviyelerine gerilmesinin ardından akaryakıtta beklenen indirim geliyor. Bu gece yarısından itibaren benzinin litre fiyatı düşecek.

EKONOMİ

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine zam geliyor. Zammın ardından motorinin litresi 38 lirayı aşacak.