banner12

banner18

CHP ve İYİ Parti’den Başkan Çalış’a ziyaret

CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve İYİ Parti İlçe Başkanı Alper Arıkan, Alanya Şoförler Odası Başkanı Recep Çalış’ı ziyaret etti.

GÜNDEM 07.04.2021, 12:26 Selin Erköse
CHP ve İYİ Parti’den Başkan Çalış’a ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Alper Arıkan ve CHP’li meclis üyesi Erkan Demirci, Alanya Şoförler Odası Başkanı Recep Çalış’ı ziyaret etti. Ziyarette Çalış, esnafın sorunlarını İlçe Başkanları’na iletti. 


Başkan Çalış, sosyal medya hesabı üzerinden ziyaret ile ilgili şu ifadeleri kullandı;
“Bu gün Odamızda, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Sayın Coşkun Karadağ, İYİ Parti İlçe Başkanı Sayın Alper Arıkan, CHP Alanya Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Sayın Erkan Demirci'yi ağırladık. Kendileri ile pandemi, turizm sezonu ve başta taksimetre fiyatları olmak üzere esnafımızın sorunlarını değerlendirdik.
 CHP İlçe Başkanı Sayın Coşkun Karadağ'a, İYİ Parti Başkanı Sayın Alper Arıkan'a ve CHP Alanya Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Sayın Erkan Demirci'ye esnafımız adına bizleri dinledikleri, sorunların çözümü için destek sözü verdikleri için de kendilerine teşekkür ederiz.”

Yorumlar (0)
15°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P