banner12

banner18

Alanya Belediyesi asfalt rekoruna koşuyor

Alanya Belediyesi’nin batı mahallelerinde eş zamanlı olarak 5 ayrı noktada başlattığı asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor. İki ayrı ekiple yürütülen çalışmalar Okurcalar ve Türkler Mahallesi’nde sürüyor.

GÜNDEM 13.07.2021, 15:31 YEDİ GÜN HABER
Alanya Belediyesi asfalt rekoruna koşuyor

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, batı mahallelerinde eş zamanlı olarak 5 ayrı noktada başlattığı asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İki ayrı ekiple sürdürülen çalışmalar, Okurcalar İlifos Caddesi, Türkler Mahallesi’nde Kölehasanlı, Yanıklar, Almanlar ve Şahin Sokakta devam ediyor.

TÜRKLER MAHALLE MUHTARI ŞAHİN, “BAŞKANIMIZ SADECE SAHİLDE DEĞİL YAYLALARIMIZDA DA HİZMET VERİYOR”

Türkler Mahallesi’nde toplam 5 kilometre asfalt çalışması yapılacağını ifade eden Türkler Mahallesi Muhtarı Mehmet Şahin, “Başkanımız Adem Murat Yücel’e ilettiğimiz asfalt talebimiz şu an 4 bölgede yapılıyor. Sadece sahilde değil yaylalarımızda da Başkan Yücel’in hizmetlerini görüyoruz. Kendisine ve ekiplerine teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN YÜCEL: “HEM DOĞUDA HEM BATIDA PROGRAMA ALMIŞ OLDUĞUMUZ YOLLARI SEZON İÇERİSİNDE ASFALTLA BULUŞTURACAĞIZ”

Adım adım verdikleri sözleri yerine getirdiklerini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “2021 sezonunda verdiğimiz sözlerin çok ilerisinde bir asfalt hizmetini vatandaşlarımızla buluşturmuş olacağız. Şu an batı bölgelerimizde iki ayrı ekiple asfalt çalışmamızı sürdürüyoruz. Doğu mahallelerimizde ise asfalta hazırlık çalışmaları hızlı bir şekilde sürüyor. Hem doğuda hem batıda programa almış olduğumuz asfalt çalışmamızı sezon içerisinde tamamlayacağız” dedi.

Yorumlar (2)
H .Rahmi 2 hafta önce
Ağaç dikme rekoru olacak deyil ya
Gülüzar kanmaz 2 hafta önce
Alanya Paşaköy e kadar olan yol ve Paşaköy den Cökcen e kadar olan yer galiba başka ülkede Ben bu ülkede bir daha oy kullanmam
32°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P