banner12

banner18

İlkokul öğrencilerinden anlamlı eTwinning projesi

Cikcilli Mehmet Emine Öncü İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri hazırladıkları, “İnsanca Pek İnsanca (Pandemi)” projesi ile herkese örnek olacak bir çalışmaya imza attılar.

EĞİTİM 05.04.2021, 15:57 Mevlüt Can Kısa
İlkokul öğrencilerinden anlamlı eTwinning projesi

Cikcilli Mehmet Emine Öncü İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Belkıs Ergün koordinatörlüğünde eTwining projesi olan “İnsanca Pek İnsanca (Pandemi) Toplum Hizmeti” kapsamında “Ben Okudum Sen de Oku” sloganıyla kitap bağışlama kampanyası düzenledi. 29 Mart-2 Nisan Kütüphaneler Haftası kapsamında düzenlenen proje, toplum hizmeti çalışmasını yaparken kitap okumanın önemi üzerinde farkındalık yaratmak, tüketimden israftan kaçınarak, paylaşmak ve yardımlaşmak bilinciyle hareket etmek, iletişim kurmak ve dostluk kazanmak amacı güdüyor. Cikcilli Mehmet Emine Öncü İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri, bağışlanan kitaplardan hazırladıkları kolileri kardeş okul olarak belirledikleri Gündoğmuş Köprülü Ayşe Güven Ortaokulu/İlkokulu Öğrencilerine gönderdiler.

“TÜM DESTEKÇİLERE TEŞEKKÜR EDERİM”

Projeye olan desteklerinden dolayı Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer’e, Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz’a, Okul Müdürümüz Baykul Çetin’e, kampanyaya destek olan Cikcilli Mehmet Emine Öncü İlkokulu öğretmeni, öğrencileri ve velilerine teşekkür eden proje koordinatörü Belkıs Ergün, “İnsanca Pek İnsanca (Pandemi) projesiyle doğaya ve insanlara olan sorumluluklarımızı küçük yaştaki öğrencilerimize aşıladığımız için çok mutluyuz” dedi.

Yorumlar (0)
19°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P