banner12

banner18

ALKÜ’den mesai arkadaşlarına plaketli veda

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs ile mücadelede en ön saflarda yer alan moleküler tanı laboratuarı çalışanları mesai arkadaşlarına veda için bir araya geldi.

SAĞLIK 05.03.2021, 09:32 Mevlüt Can Kısa
ALKÜ’den mesai arkadaşlarına plaketli veda

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nde uzun yıllar Sağlık hizmeti veren laboratuar teknikeri Nilgün Tosun emekliye ayrıldı. Laboratuar teknikeri Tülay Çakır da tayin hakkını kullanarak meslektaşlarıyla vedalaştı.

 Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayla  Alkan Yavuz bu anlamlı günde onları yalnız bırakmadı. Ayla Alkan Yavuz, Çakır ve Tosun’a bugüne kadar vermiş oldukları hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür belgesi takdim etti. Yavuz:”  Her iki sağlık çalışanımıza bugüne kadar vermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür eder yeni hayatlarında kendilerine başarılar dilerim. Yeni gelecek olan meslektaşlarımızın da bu sağlık meşalesini daima en iyiye taşıyacaklarına inancımız sonsuzdur. Korana virüs salgını ile mücadele testlerin hızlı sonuçlanmasını sağlayarak hastaların virüsü çevrelerine yaymadan izole edilmesine katkı sağlayan ve tedavilerine yön veren pelerinsiz kahramanlarımız olan laboratuar birimi hekimlerimize, sağlık çalışanlarımızın her birine sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ederim.  “dedi.

Yorumlar (0)
14°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P