banner12

banner18

“Şeffaf ve katılımcı belediyecilik anlayışımızı sürdüreceğiz”

Alanya Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkan Adem Murat Yücel başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, Alanya Belediyesi’nin 2020 yılını kapsayan faaliyet raporu onaylandı; bir yıl görev yapacak encümen ve komisyon üyelerinin seçimi yapıldı.

GÜNDEM 07.04.2021, 09:48 07.04.2021, 09:53 Mevlüt Can Kısa
“Şeffaf ve katılımcı belediyecilik anlayışımızı sürdüreceğiz”

BAŞKAN YÜCEL’İN FAALİYETLERİ OY ÇOKLUĞU İLE ONAYLANDI

Kanun gereği faaliyet raporu oturumunu yöneten Meclis 1. Başkan Vekili Kerim Aydoğan, Belediye Başkanlığının bir yıllık faaliyet raporunu meclis üyelerine sundu.  Sunumda müdürlüklerin 1 yıllık faaliyetleri tanıtım filmi ile gösterilmesinden sonra parti grup sözcülerinin raporla ilgili görüşleri dinlendi. Başkan vekili Kerim Aydoğan tarafından meclisin onayına sunulan rapor, meclis üyelerinin oy çokluğu, İYİ Parti grubunun çekimser oylarıyla ile belediye meclisinde kabul edildi.

BAŞKAN YÜCEL’DEN MECLİSE VE ALANYA HALKINA TEŞEKKÜR

Faaliyet raporunun onaylanmasının ardından koltuğuna geçen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, rapora onay veren tüm meclis üyelerine, başkan yardımcılarına, birim müdürlerine,  belediye çalışanlarına ve belediye hizmetlerinin yürütülmesinde desteğini esirgemeyen Alanya halkına teşekkür etti.

“ŞEFFAF VE KATILIMCI BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

Alanya’ya en iyi şekilde hizmet etmeyi sürdüreceklerinin altını çizen Belediye Başkanı Yücel, “Şeffaf ve katılımcı belediyecilik anlayışımızdan geçmişte nasıl söz ettirdiysek şimdi de söz ettirmeye devam edeceğiz. Dünyanın en mutlu, en huzurlu şehrine en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Aldığımız kararların Alanya’mıza hayırlı olmasını diliyorum.”

Yorumlar (0)
16°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P