banner12

banner18

Oda başkanları, esnafların taleplerini dinledi

Pandemi sebebiyle zor günler geçiren esnaflar, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve oda başkanlarıyla ALTSO ev sahipliğinde bir araya geldi.

GÜNDEM 08.04.2021, 18:16 Mevlüt Can Kısa
Oda başkanları, esnafların taleplerini dinledi

Esnafın taleplerini alan Başkan Şahin, “Esnafımızın her zaman yanındayız, taleplerin takipçisi olacağız” dedi.

Covid-19 salgını sebebiyle ekonomik olarak zor durumda kalan çok sayıda esnaf, ALTSO’da düzenlenen toplantıda oda başkanlarıyla bir araya geldi.

Sorunlarını ve çözüm önerilerini oda başkanlarıyla paylaşan esnaflar, “Turizm bölgesi olduğumuz ve turistlere yasak olmadığı için biz de esnaf olarak bu kapsamda düzenleme istiyoruz. Turistler hafta sonu dışarıda ama alışveriş yapamıyorlar çünkü yasak kapsamında dükkânlar kapalı. Başkanlarımızdan destek bekliyoruz” dediler.

Esnafların taleplerini tek tek not alan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ise;

Pandemi sürecinde zor günler geçiren esnaf arkadaşlarımızın talebiyle; odamız ev sahipliğinde, oda başkanlarımızın katılımıyla acil durum toplantısı gerçekleştirdik. Esnaf arkadaşlarımızın dükkân açılış-kapanış saatleri ve hafta sonu sokağa çıkma yasağı günlerinde özel izinle dükkânlarını açabilmeleri konuları başta olmak üzere bütün taleplerini aldık. Alanya’mızın turizm bölgesi olması açısından önem arz eden bu talepleri Kaymakamlığımız ve Valiliğimiz gibi gerekli kurumlara ivedilikle iletip, gerekirse esnaflarımız için Ankara’ya gideceğiz. Esnafımızın her zaman yanında olduk, bundan sonraki süreçte de yanlarında olmaya devam edeceğiz. Her şey Alanyamız için” diye konuştu.

Yorumlar (0)
15°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P